Aktuální nabídka

JO Radouš

V současné době vlastníme 15 koní, z nichž 10 je k dispozici na víkendové a rekreační ježdění (pro menší děti 3 poníci). Přes prázdniny a během školního roku pořádáme pro děti i dospělé výcvikové kurzy ježdění a vyjížďky po krásném okolí Starého Plzence, pod vedením cvičitele a trenéra.

Každoročně pořádáme Týdenní letní skokové soustředění s panem Jaroslavem Rédlem, které má vždy velmi kladné ohlasy u všech zúčastněných. a dva  Dětské tábory s výukou jízdy na koni, kde se děti nejen naučí jezdit na koni, ale také o něj pečovat a především zažijí týden her, zábavy, výletů do krásné přírody, naváží nová přátelství...

Velké oblibě se těší pořádání narozeninových oslav s jízdami na koni, po domluvě zajistíme občerstvení.

Od září se opět rozběhne jezdecký kroužek pro nejmenší (bere děti od 4 let) a začínající jezdce, kteří kromě základů ježdění chtějí zvládnout i péči o koně. Rovněž přijímáme nové členy do našeho oddílu, ježdění pod vedením trenéra, možnost získání jezdecké licence a účast na jezdeckých závodech.

Nabízíme i volné boxy k ustájení vašich koní. K dispozici velký výběh, venkovní jízdárna se skokovým materiálem a solidní zázemí (šatna, klubovna, sedlovna).

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na telefonu 723 613 492 nebo na jana.hanzlikova56@gmail.com.

 

Sdílet