Týdenní příměstské tábory v roce 2022:

 I. Turnus: 11. – 17. 7. 2022
II. Turnus: 01. – 07. 8. 2022

Jezdecký tábor s výukou jízdy na koni: 800 Kč / den

Požadujeme přivést s sebou kartu zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti dítěte vyplní každý rodič na místě po příjezdu. Tábor se uskuteční v areálu jezdeckého oddílu Radouš.


V ceně tábora je zahrnuto:
jídlo 4x denně (domácí kuchyně)
jezdecký výcvik (pro začátečníky i pokročilé)
bohatý doprovodný program

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 17 let se zájmem o přírodu, zvířata a jezdecký sport (pro začátečníky i pokročilé). Pro nejmenší jsou k dispozici poníci, pro pokročilejší jezdce organizujeme vyjížďky po krásném okolí. Výcvik je při způsoben dle schopností. V Zookroužku se děti naučí starat o různá domácí zvířata a seznámí se s jejich správným chovem. Kromě těchto aktivit je připraven pestrý program skládající se z her, výletů, besed, táboráků a zkrátka všeho, co k táborům a létu patří.
S sebou běžné vybavení na letní tábor, podepsané nebo označené. Pláštěnku, elastické tepláky (rajtky), gumovky popřípadě jezdecké boty. Je možno přivézt vlastní jezdecké vybavení (ochranná přilba i cyklistická, bičík, chapsy apod.). Rádia, přehrávače, mobilní telefony a cennosti nejsou věci nutné na tábor. Pořadatel neodpovídá za jejich ztrátu či poškození.

Pro další informace volejte Janu Hanzlíkovou: +420 723 613 492

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on skype
Skype