Týdenní příměstské tábory v roce 2024:

 I. Turnus: 8. 7. – 12. 7. 2024
II. Turnus: 5. 8. – 9. 8. 2024

Požadujeme přivést s sebou kartu zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti dítěte vyplní každý rodič na místě po příjezdu. Tábor se uskuteční v areálu jezdeckého oddílu Radouš.


V ceně tábora je zahrnuto:
jídlo 4x denně (domácí kuchyně)
jezdecký výcvik (pro začátečníky i pokročilé)
bohatý doprovodný program

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 17 let se zájmem o přírodu, zvířata a jezdecký sport (pro začátečníky i pokročilé). Pro nejmenší jsou k dispozici poníci, pro pokročilejší jezdce organizujeme vyjížďky po krásném okolí. Výcvik je při způsoben dle schopností. V Zookroužku se děti naučí starat o různá domácí zvířata a seznámí se s jejich správným chovem. Kromě těchto aktivit je připraven pestrý program skládající se z her, výletů, besed, táboráků a zkrátka všeho, co k táborům a létu patří.
S sebou běžné vybavení na letní tábor, podepsané nebo označené. Pláštěnku, elastické tepláky (rajtky), gumovky popřípadě jezdecké boty. Je možno přivézt vlastní jezdecké vybavení (ochranná přilba i cyklistická, bičík, chapsy apod.). Rádia, přehrávače, mobilní telefony a cennosti nejsou věci nutné na tábor. Pořadatel neodpovídá za jejich ztrátu či poškození.

Pro další informace volejte Janu Hanzlíkovou: +420 723 613 49238

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Skype