Týdenní příměstské tábory v roce 2018:

 I. Turnus: 09. – 13.7.
II. Turnus: 23. – 27.7.
III. Turnus: 06. – 10.8.
IV. Turnus: 27. – 31.8.

Jezdecký tábor s výukou jízdy na koni: 700 Kč / den
Zookroužek: 500 Kč / den

Přihlášky přijímáme s dokladem o zaplacení zálohy ve výši 1 500 Kč. Prosím o zaškrtnutí výběru jízdy na koni či zookroužku. Při nástupu na tábor předložte doklad o doplatku do celkové výše.
Číslo bankovního účtu: 150020883/0600
Požadujeme přivést s sebou kartu zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti dítěte vyplní každý rodič na místě po příjezdu. Tábor se uskuteční v areálu jezdeckého oddílu Radouš.


V cenách pobytu je zahrnut jezdecký výcvik 1-2 hod. denně a stravování (snídaně, oběd, dopolední a odpolední svačina).

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 17 let se zájmem o přírodu, zvířata a jezdecký sport (pro začátečníky i pokročilé). Pro nejmenší jsou k dispozici poníci, pro pokročilejší jezdce organizujeme vyjížďky po krásném okolí. Výcvik je při způsoben dle schopností. V Zookroužku se děti naučí starat o různá domácí zvířata a seznámí se s jejich správným chovem. Kromě těchto aktivit je připraven pestrý program skládající se z her, výletů, besed, táboráků a zkrátka všeho, co k táborům a létu patří.
S sebou běžné vybavení na letní tábor, podepsané nebo označené. Pláštěnku, elastické tepláky (rajtky), gumovky popřípadě jezdecké boty. Je možno přivézt vlastní jezdecké vybavení (ochranná přilba i cyklistická, bičík, chapsy apod.). Rádia, přehrávače, mobilní telefony a cennosti nejsou věci nutné na tábor. Pořadatel neodpovídá za jejich ztrátu či poškození.

Přihlášku ke stažení najdete zde pod tímto textem.